آمار سایت

اشتراک در خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه لطفا ایمیل خود را ثبت نمائید

Captcha

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 79
  • بازدید دیروز : 280
  • بازدید کل : 409997

همایش ملی معماری فضاهای آموزشی


همایش ملی معماری فضاهای آموزشی

همایش ملی معماری فضاهای آموزشی
 
پیشرفت‌های شگرف در روش‌های انتقال اطلاعات، فرآیند آموزش و یادگیری را دستخوش تغییر کرده است. این تغییرات باعث شده است تا فضاهای آموزشی قدیمی پاسخگوی نیازهای جدید نباشد. از این رو لازم است برای تطبیق محیط‌ های آموزشی با نیازهای روز راهکاری یافت. تامل در فضاهای آموزشی کشور بیانگر ناخوانایی این فضاها ازطرف مخاطب اصلی آن‌ها یعنی دانش‌آموزان، دانشجویان و مدرسین است. 

استیلای تفکرات مدرنیستی و فرو کاست معماری به محصولی صنعتی، دردهه‌ های اخیر باعث فاصله گرفتن این محیط‌ ها ازنیازهای انسانی و تعریف آن به صورتی که واحدمستقل و منقطع ازنقش اجتماعی آن شده است. این موضوع در کنار رشد کمی مدارسو دانشگاه‌ها باعث شدکه ابعادکیفی، فرهنگی وانسانی فضاهای آموزشی مورد مغفول بماند.
امروزه باتوجه به تغییر هرم جمعیت و کاهش میزان جمعیت نوجوان و جوان کشور می‌بایست در روند طراحی فضاهای آموزشی مطالعات بیشتری انجام شود. با شناخت این نیاز دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 13 تهران و موسسه مدیریت دانش شباک درنظردارند«همایش ملی معماری فضاهای آموزشی»را در تاریخ 9 آذرماه سال 94 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نمایند.
پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان به موضوع معماری می‌توانند تا 22 آبان ماه مقالات خود را از طریق وب‌ سایت همایش به دبیرخانه ارسال نمایند.

اطلاعات تکمیلی در وبگاه رسمی همایش به نشانی http://ea13.ir در دسترس است.

 

  انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 1293

کرج، چهار راه هفت تیر، خیابان لاله یک، پلاک 14، طبقه همکف

ارائه پایان نامه، پروپوزال، تحقیق و مقاله معماری و شهرسازی

فید خبر خوان    نقشه سایت    تماس با ما