تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت


همایش ملی معماری فضاهای آموزشی


همایش ملی معماری فضاهای آموزشی

همایش ملی معماری فضاهای آموزشی
 
پیشرفت‌های شگرف در روش‌های انتقال اطلاعات، فرآیند آموزش و یادگیری را دستخوش تغییر کرده است. این تغییرات باعث شده است تا فضاهای آموزشی قدیمی پاسخگوی نیازهای جدید نباشد. از این رو لازم است برای تطبیق محیط‌ های آموزشی با نیازهای روز راهکاری یافت. تامل در فضاهای آموزشی کشور بیانگر ناخوانایی این فضاها ازطرف مخاطب اصلی آن‌ها یعنی دانش‌آموزان، دانشجویان و مدرسین است. 

استیلای تفکرات مدرنیستی و فرو کاست معماری به محصولی صنعتی، دردهه‌ های اخیر باعث فاصله گرفتن این محیط‌ ها ازنیازهای انسانی و تعریف آن به صورتی که واحدمستقل و منقطع ازنقش اجتماعی آن شده است. این موضوع در کنار رشد کمی مدارسو دانشگاه‌ها باعث شدکه ابعادکیفی، فرهنگی وانسانی فضاهای آموزشی مورد مغفول بماند.
امروزه باتوجه به تغییر هرم جمعیت و کاهش میزان جمعیت نوجوان و جوان کشور می‌بایست در روند طراحی فضاهای آموزشی مطالعات بیشتری انجام شود. با شناخت این نیاز دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 13 تهران و موسسه مدیریت دانش شباک درنظردارند«همایش ملی معماری فضاهای آموزشی»را در تاریخ 9 آذرماه سال 94 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار نمایند.
پژوهشگران، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان به موضوع معماری می‌توانند تا 22 آبان ماه مقالات خود را از طریق وب‌ سایت همایش به دبیرخانه ارسال نمایند.

اطلاعات تکمیلی در وبگاه رسمی همایش به نشانی http://ea13.ir در دسترس است.

 

  انتشار : ۶ مهر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 1101

محبوب ترین ها

پرفروش ترین ها


مطالب تصادفی

 • پروپوزال کارشناسی ارشد معماری: طراحی مجموعه اقامتی-درمانی با بهره‌گیری از مناظر شفابخش در الگوی باغسازی ایرانی (فایل word)
 • پایان نامه کارشناسی ارشد معماری «طراحی مرکز فروش و تالار نمایش(مـوزه) فرش با هدف ارتقاء سرزندگی و تعامل میان محیط و انسان» رساله + نقشه‌ + رندر
 • رساله پایان‌نامه ارشد معماری با عنوان «طراحی تکنو پارک(علم و فناوری) با رویکرد افزایش تعامل محیط و انسان در فضای پژوهشی» (فایل word قابل ویرایش)
 • رساله پایان‌نامه ارشد معماری با عنوان «طراحی مجتمع مسکونی با رویکرد SBD جهت افزایش امنیت ساکنین» (فایل word قابل ویرایش)
 • رساله پایان‌نامه ارشد معماری با عنوان «طراحی مـوزه فـرش با رویکرد ایجاد فضاهای تعامل‌پذیر و سرزنده» (فایل word قابل ویرایش)
 • متن کامل مقاله: «ملاحظات طراحی فضای سبز محلات از منظر پدافند غیرعامل» - رایگان
 • کتابخانه ی عمومی با رویکرد تقویت تعاملات اجتماعی بین فرد و مکان- رایگان
 • فهرست پایان نامه‌های دکترای معماری دانشگاه شهید بهشتی
 • فهرست پایان نامه‌های کارشناسی ارشد معماری دانشگاه شهید بهشتی
 • مقاله بررسی و مطالعه پیرامون فرم ها در طبیعت و نقش آموزشی آن در طراحی معماری- رایگان

کرج، چهار راه هفت تیر، خیابان لاله یک، پلاک 14، طبقه همکف

ارائه پایان نامه، پروپوزال، تحقیق و مقاله معماری و شهرسازی